Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Hakkımızda

2008 yılında faaliyete geçen Odtülüler Eğitim Kurumları, eğitimin sürekli geliştiği bir dünyada en iyisini sunmak için kurulmuştur. Bu süreçte farklı bilgi düzeyine sahip tüm öğrencilerin başarısının artırılması için ön plana çıkan deneyimli öğretmenler sayesinde çok yönlü bir eğitim sağlanmıştır. Çok yönlü eğitim sayesinde öğrenciler sadece sınavlara değil hayata da hazırlanır.

Her branştan uzman eğiticiler, öğrencilerin psikolojik ve sosyal davranışlarını analiz ederek onları hayata güçlü bir şekilde tutunabilecek güçlü bireylere dönüştürür. Güçlü bir birey ise bilgisini ve tecrübesini ülkesine katkı sağlamak için kullanan yeni bilim adamları yaratır. Ezberden ziyade kalıcı öğrenmeyi hedefleyen Odtülüler dershaneleri, özgür zihinler oluşturmak için çabalar.

Bilgi eksikliğini bütünüyle kapatmak için modern sınıflar ve materyaller ile yeni öğrenme stratejileri oluşturur. Mevcut imkanları en iyi şekilde değerlendirerek öğrenme verimini artıran tüm eğitmenler, öğrencilerin zihnini tamamen canlandırır. Canlı zihinleriyle soyut ve somut kavramları daha iyi algılayabilen tüm öğrenciler, Odtülüler eğitim kurumlarıyla amaçlarını gerçekleştirmek için yol haritasını çizebilir.

İlkokul, Lise ve üniversite düzeyinde derslerle kapsamı genişletilen tüm dersler, eğlenirken öğrenmeyi ilke edinir. Gelişme aşamasındaki tüm öğrencileri yakıdan takip eden Odtülüler etüt merkezi, veliler ile iletişimini sürdürerek onların da yanında olur. Eğitim dönemi boyunca kalıpların dışına çıkarak yenilikçi öğretim yöntemlerini benimsemek, öğrencilerin algılama ve kavrama becerilerinde de artış sağlamıştır.

Verimli ders teknikleriyle sınav kaygısını ortadan kalkması, öğrencilerin hata payını en aza indirerek motivasyonunu yükseltir. Test çözmekte zorlanan ve dikkati dağılan öğrenciler, hazırlık yapılan sınavlara yeterli şekilde hazırlanamayabilir. Odtülüler eğitim kurumlarının yeni nesil çalışma yöntemleri, ipuçlarıyla birlikte en zorlu derslerde bile test çözme ve odaklanma sorununu ortadan kaldırır.

Dönem boyunca öğrenciler aldıkları eğitimlerin yanı sıra ekip ruhunu anlayan ve grup çalışmalarına yatkın bireyler haline gelir. Bu özellik, gelecekteki çalışma hayatlarında da kolektif bir yaşam tarzına ayak uydurmalarına yardımcı olur. Zaman içinde insanlarla daha iyi iletişim kurmayı öğrenen öğrenciler, başarıyı içselleştirecek ve disiplini kendileri uygulamaya koyacaktır. Odtülüler eğitim kurumları ile tüm öğrenciler sımsıcak bir yuvada hayatın tüm zorluklarına karşı koymayı öğrenir.

 

Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?