Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Kızılay Butik Dershane

Anasayfa » Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Odaklanma sorunu yaşayan ve derslerde geri kalmış öğrenciler için tasarlanan Kızılay butik dershane, öğrencilerin mevcut seviyesine göre oluşturulur. Normal sınıflara göre daha az sayıda öğrenciyle birebir eğitimin temelleri atılır. Böylelikle öğrenciler zorlandıkları konuları uzman eğiticiler ile birlikte çözümlendirerek seviyelerini geliştirir. Odtülüler dershanesi öğretmenleri, tecrübeleri ve birikimlerinin yanı sıra beden dillerini en iyi şekilde kullanarak öğrencilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Bu sayede konuya olan odakları bozulmadan dersleri daha dikkatli dinleyebiliyorlar. Kızılay butik dershane, az sayıda mevcut ile her öğrenciye özel ders programı sunar. Ayrıca haftalık, aylık ve dönemlik olarak öğrencilerin seviyesi kontrol edilerek velilere bilgilendirme yapılır. Öğrenci, öğretmen ve öğretmen veli iletişimin devamlı sürdürüldüğü dershaneler, geleceğe iyi hazırlanmış bir birey yetiştirmenin temelini oluşturuyor. Kızılay butik dershane ile derslerin yanı sıra koçluk hizmetiyle her öğrenci psikolojik olarak da geleceğe hazırlanır. Psikolojik olarak öğrencilerin yanında olmak, stresle başa çıkmalarında büyük bir önem taşır. Stressiz bir okul yılı geçiren öğrenciler, sınav anında korkmadan ve heyecan yapmadan başarılı sonuçlara imza atabilir.

Ankara Kızılay Butik Dershane

Standart bir ders anlatım merkezinden ziyade öğrencilerin psikolojisi ve sosyal davranışları tanımlanarak dershanenin kapsamı genişletilir. Öğrencilerin soru sorarak öğrenmesinin sağlanması ve bunları yaparken iletişimlerinin güçlendirilmesi hedeflenir. Kızılay butik dershane ile her öğrenci, zihninde yeni bağlantılar oluşturarak sorunlara pratik çözümler bulabilir. Teknolojik imkanlar, akıllı sınıflar ve pekiştirici yöntemler sayesinde öğrenciler geride kaldığı tüm konuları kısa sürede öğrenebilir.

Zihinsel gelişim ve öğrenme uzun bir süreç olduğu için öğrencilerin erken yaşta Kızılay butik dershane ile tanışması, gelecekteki başarılarının anahtarı olabilir. 9, 10, 11 ve 12. Sınıfların yanı sıra ilkokul öğrenciler için özel olarak planlanan tüm programlar, müfredata uygundur. Ders çalışmaya alıştırmak ve disiplin oluşturmak için tüm öğretmenler öğrencilere birebir ilgi gösterir. Kızılay butik dershane, aynı zamanda meslek edinme ve daha sonrası için de öğrencilere yardımcı olur. Bireysel öğrenci takip hizmetiyle her öğrenci eğiticilerden alabileceği ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanabileceği destekleri, Odtülüler dershanesi ile kazanabilir.

 

Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?