Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Kızılay Dershaneleri

Anasayfa » Kızılay Dershaneleri

Ankara’da her öğrenciyi başarıya ulaştırabilen Kızılay dershaneleri, geniş kontenjanı ile yeni nesil eğitim stratejileri üzerinde duruyor. Okul derslerinde başarısız, derslere ilgisiz ve odaklanma sorunu yaşayan çocukların içlerindeki cevheri ortaya çıkaran Odtülüler eğitim kurumları, başarıyı içselleştirmelerini sağlıyor. İlkokul, lise düzeyi ve üniversiteye hazırlık aşamalarında ön plana çıkan Kızılay dershaneleri, profesyonel öğretmenler eşliğinde birçok derste öğrencileri geleceğe hazırlıyor. Ders dışında da birer rehber niteliğinde öğrencilere yol gösteren öğretmenler, onların sorunlarla başa çıkmalarına yardımcı oluyor.

Bilginin ve tecrübenin bir araya geldiği eğitim kurumlarında öğrencilerin eksiklikleri ve mevcut durumu tespit ediliyor. Bu eksiklikleri kapatmak üzerine ödevler, ders çalışma programları ve seviyeye göre testler hazırlanıyor. Derse aktif katılım sağlayabilmek için tüm öğretmenler, eksik olan öğrenciler üzerine yoğunlaşır. Tüm öğrencileri hata yapmaktan korkmadan cesurca düşüncelerini dile getirmeyi öğreten Kızılay dershaneleri, onları psikolojik olarak da hazırlıyor. ÖSYM sınavlarına girecek tüm öğrencilere özel destekler ve birebir takip ile disiplin kazandırılıyor. Anlamadıkları konular, ders dışı etütlerle desteklenerek sınava kadar hiçbir eksik bırakılmıyor. Dönem boyunca düzenli aralıklarla yapılan kurum için sınavlarla öğrencilerin mevcut bilgi durumu öğreniliyor. Bu bilgiler ise öğrencilerin gelişiminin sürdürülmesi için planlama aşamasında kullanılıyor.

Ankara Kızılay Dershaneleri

Kızılay dershaneleri, öğrencileri olumsuz alışkanlıklardan uzaklaştırarak zamanını etkin olarak kullanmayı öğretir. Ferah ve teknolojik sınıflarda ders anlatmayı zevkli hale getiren öğretmenler sayesinde konular derinlemesine işlenir. Sınavlarda ihtiyaç duyulacak ipuçlarının yanı sıra ruh halini pozitif tutan rehber öğretmenler sayesinde öğrenciler kötü duygulardan arındırılıyor. Kızılay dershaneleri, velilerle kurduğu düzenli iletişimle de çocuklar hakkında detaylı bilgiyi aktarıyor.

Çocuklarınızın Odtülüler dershanesi içerisinde geçireceği tüm vaktin planlanmasıyla boşa zaman geçirmeden hedeflere ulaşmaları sağlanır. Bir ders anlatımının yanı sıra öğrencilerinin hafıza eğitimlerini sağlayan şifreleme yöntemleriyle zekanın tüm yönleri kullanılır. Kızılay dershaneleri, dikkati artıran çalışmalarla test çözme becerisinde de gelişmeyi hedefler. Böylelikle istenen mesleğe ulaşmakta en önemli sınavları kazanmak için temeller güçlü tutulur. Bu zamana kadar oturtulmakta zorluk çekilen düzenli ders çalışma azmine Kızılay dershaneleri ile ulaşmak çok kolay!

 

Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?