Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Ankara Mys Dershaneleri

Eğitim her öğrencinin hakkıdır. Öğrencinin en iyi eğitimi alabilmesi için Ankara MYS dershaneleri olarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. İyi bir okul iyi bir gelecek için iyi bir eğitimi almak şarttır. Yeni sistemde herkes adresine yakın yere yerleşebilmektedir. Sadece ev yakınında iyi bir lise bulunmayan veya fen lisesi, Anadolu lisesi benzer biçimde iyi okullara gitmek isteyen öğrencilerin sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Dershanelerimiz öğrencilere güzel bir lise için iyi bir eğitim vermektedirler. Eğitim bir bütündür. İyi bir ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite iyi bir gelecek getirir. Ortaokulun iyi olup lisenin kötü olması diye bir durum olamaz.

MYS Dershane Fiyatları
MYS dershane fiyatları verilen eğitimin kalitesine ve imkanlara bakılırsa değişmektedir. Alanının en iyisi kendini devamlı geliştirmeyi hedefleyen öğretmenlerimiz, işinde uzman idari kadromuz ve işlerin aksamaması için elinden gelenin fazlasını yapan personelimizle rağmenızdayız. Mevzu anlatımları yapılmış olduktan sonra test çözme dersleriyle konunun iyi bir halde öğrenilmesi sağlanır. Ders öğretmenleri etüt öğretmenleri farklıdır. Mevzular sık sık toplu tekrarlarla bilginin unutulmasının önüne geçilmektedir. Bolca sual çözümleri, konu sonu tarama sınavları ve aylık meydana getirilen denemelerle bilginin kalıcılığı artırılmaktadır. Toplu yapılan konu tekrarları için birebir etüt olanakı da sağlanmaktadır. Böylece öğrenciler anlamadıkları konuları ve yapamadıkları soru etüt öğretmenlerine sorabilmektedirler. 10-15 kişilik butik sınıflarımızla öğrencilerin kalabalık sınıfların aksine daha birebir eğitim almalarını sağlar.

MYS Dershaneleri
Eğitimde mükemmelliği, öğrenci başarısını amaçlayan Ankara MYS dershaneleri, iyi eğitimin yanında öğrenci ve velilere rehberlik olanakı sağlamaktadır. Imtihan süreci hem öğrenciler bununla beraber veliler için korkutucu bir düşüncedir. Derslerde başarılı olan öğrenciler bile sınav kaygısı yaşarlar. Bu kaygıyı orta seviyede tutmak önemlidir. Az kaygıda, yüksek seviyedeki kaygıda öğrenci için iyi değildir. Azca kaygı öğrencide umursamazlık ve aşırı rahatlığa neden olur. Öğrencilerde bu şekilde olunca imtihanı ciddiye almayabilirler. Yüksek kaygıda öğrencilerde stres ve heyecan yapar. Bu da öğrencilerin bildikleri şeyleri bile yanlış yapmalarına neden olabilmektedir. Öğrencinin yaşadığı kaygı ve stres yanında kimi zaman ailelerde bu süreçte çocuklarına destek vakasım derken yanlış söz ve davranışlarla onları yanlış etkileyebilirler. Bunların önüne geçmek için dershanelerin rehberlik saatleri ve etkinliklerine önemsemeleri gerekir.

Bundan önceki yazımız olan TEMEL YETERLİLİK SINAVI ( TYS ) başlıklı makalemizde tys derhanesi fiyatları, tys dershane fiyatları ve tys dershaneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bursluluk
Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?