Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Kızılay Dershanesi

Anasayfa » Kızılay Dershanesi

Özel olarak planlanan programlara sahip Kızılay dershanesi, okul dışında öğrencilere verimli bir vakit sunmaktadır. Uzman öğretmenler eşliğinde matematik, fizik, kimya, coğrafya, tarih ve Türkçe gibi birçok ders detaylıca öğrencilere aktarılır. Öğrencilerin hedefi olan mesleklere hazırlanmasını ve gireceği sınavlara iyi çalışmasına katkı sağlayan Kızılay dershanesi, psikolojik rehberlik hizmeti de sunar. Böylelikle her öğrenci sınav öncesinde yaşadığı stres ve kaygıyı en aza indirebilir.

Öğrencileri bu tatlı rekabete hazırlarken başarıya giden ipuçlarını her derste aktaran öğretmenler, sorunlara çözüm bulmayı öğretiyor. Zor olarak adlandırılan tüm dersler yeni nesil öğrenme yöntemleriyle derslerin ne kadar basit olduğu gösteriliyor. Öğrenciyi başarıya alıştıran Kızılay dershanesi, disiplin kazandırmakta da oldukça başarılıdır. Her gün yapılan etütleri pekiştirmek için verilen konu bütünlüğüne sahip ödevler ve testler ile her konu derinlemesine öğreniliyor. Özel olarak hazırlanmış testler, ÖSYM sınavlarına uygun yöntemler ve ipuçlarıyla donatılır. Bu sayede öğrenciler karşılaşabilecekleri zorluklara karşı önceden tam anlamıyla hazırlanabilir.

Ankara Kızılay Dershanesi

Özellikle butik dershaneler ile az sayıda öğrenciyle daha odaklanılmış eğitim veren Kızılay dershanesi, her öğrenciyle birebir ilgilenebiliyor. Teknolojinin görsel ve işitsel özelliğinden de yararlanan Odtülüler dershanesi, çocuklarınızın hayalini kurduğu mesleğe kavuşmasına yardımcı oluyor. ÖSYM sınavlarında yüksek puanlar alabilmesi için takip ve kontrolün üst düzeyde tutulduğu bu kurumlar, başarının sürdürülebilir olmasına destek sağlıyor. En önemlisi, çalışma hırsının ve isteğinin öğrencilerin kendi içerisinde gerçekleşmesine imkan veriyor. Başarının çalışınca elde edilebilen bir olgu olduğunu hisseden öğrenciler ise disiplinli ve düzenli bir çalışmaya kendi istekleriyle koyulur.

Bunun için her dersi sevdiren öğretmenlere sahip Kızılay dershanesi, konuları eğlenceli ve akılda kalıcı şekilde anlatıyor. Öğrendiklerini daha iyi akılda tutan öğrenciler de en zor sorularda bile bu bilgileri kullanabiliyor. Bilgiyi istedikleri şekilde kullanabilen öğrenciler yeni düşünme becerileri elde ederek matematik, geometri ve fizik gibi soyut konuları daha iyi anlayabiliyor. Soyut konuların yanı sıra ezber gerektiren dersleri de yeni nesil çalışma yöntemleriyle kolayca kavrayabilirler. Kızılay dershanesi ile tüm konuları özümseyen öğrenciler geleceğe emin adımlarla hızla yürüyebiliyor.

Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?