Bize Ulaşın

0312 418 88 58

Mezun Grupları

Odtü Mezunları Dershanesi, eğitimi okul sınırlarının dışına taşıyor…
sınav sürecinde etkin ve ustalaşmış yardım almak isteyen bireyler, Odtü Mezunları Dershanesi’nin mezun grupları programında buluşuyor. Mezun grupları programı, mezun öğrencilere yönelik sağladığı etkin ve verimli çalışmalar ile sınavlarda yüksek başarı edilmesi mümkün kılınmaktadır.
Odtü Mezunları Dershanesi; alanında ustalaşmış eğitim kadrosu ile kamp sistemli ve koçluk destekli bir eğitim programı uygulamaktadır. Bu programlar çerçevesinde mezun öğrencilerin hızlı, güvenli ve sağlam adımlarla başarıya ulaşması sağlanmaktadır.
Uygulanan eğitim programları kapsamında; öğrencinin yıl içindeki mevzulara etkin halde hazırlanması, tertipli tekrarlar sayesinde mevcut bilgilerin pekiştirilmesi ve hızlı konu ilerleyişi sayesinde testlere ağırlık verilmesi gibi bir çok avantaj mevcuttur. Haftada 6+1 gmeşhurk, ikili sistem eğitim modeli sayesinde öğrenciler belirli bir plan çerçevesinde sorunsuz ilerleme kaydetmektedir.
Odtü Mezunları Dershanesi; mezun grupları programı ile bir sonraki imtihan döneminde 50 ila 100 puan arası artış garantisi sunmaktadır. Mezun öğrencilerin ders çalışma ortamının yetersizliği, konsantrasyon dağınıklığı, tekrar yapamama ve eksikliklerini geliştirememe benzer biçimde sorunları ortadan kaldırılmaktadır.
Odtü Mezunları Dershanesi, eğitimde kalitenin adı…

Kızılay Şube Duyuru
Kızılay Şube Duyuru
Konuşmayı Başlat
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara?